מעמדי פרספקס – איזה כדאי?

שוק מתקני התצוגה ומעמדי הפרספקס התרחב לאחרונה, עקב יבוא זמין וזול מסין וארצות נוספות במזרח הרחוק. טווח המוצרים הלך וגדל עד למצב שכיום- כמעט ולא צריך לתכנן מעמד פרספקס בהזמנה מיוחדת או לבנותו – משום שמגוון הצורות, הגדלים והצבעים הינו אינסופי. שקיפותו, גמישותו ועמידותו של ה-פרספקס מאפשרת ליצור מבנים וצורות פונקציונאליים ואסתטיים ללא סוף. צורות שונות של פירמידות, מתקני חלוקה קטנים וגדולים, מעמדים מדורגים או רוחביים, קוביות, אקווריומים ומדפים של ממש- מאפשרים פתרון תצוגה אולטימטיבי לכל מוצר.

אם זה פרוספקטים וקטלוגים, תכשיטים, מיניאטורות, מגזינים , חומרי יצירה, ועוד. אך עדיין- אם המוצר שברצונך להציג הינו ייחודי ולא מצאת בשוק מתקנים העונים על הצרכים- מחירו הזול של החומר ועלות עיבודו הנמוכה מאפשרת בנייה לפי הזמנה. מוצרים ייחודיים בעלי צורה לא אחידה כמו סוגים מסוימים של בגדים או תכשיטים, ידרשו לעתים תכנון ייעודי של מתקני תצוגה. אבל שוב, עלותו הנמוכה של החומר, קלות עיבודו  והזמינות הגבוהה שלו מאפשרים לעשות זאת ללא מאמץ ועלות מוגזמים.

מעצבי חלונות ראווה ומעצבי פנים למדו כי הפרספקס יכול להיות חברם הטוב, ואין מעצב שלא מצא לו בית מלאכה צמוד שילווה אותו וייעץ לו בתכנון מתקני תצוגה מפרספקס.

goldmanbarone
צור קשר: