פינת השתייה בבית

לוחות גיר ממוסגרים, תחתיות לכוסות עם פרסומת לבירה, מדפי זכוכית מוארים, ושולחנות עץ כבדים הן תפאורת באר נפוצה שיכולה לתת השראה לעיצוב חללים מסוימים בבית הפרטי שלנו. במדינות בהן תרבות הפנאי נפוצה יותר והבתים בהתאם גם גדולים יותר, נפוץ להקדיש חדר לגבר הבית, "מאורת גברים", מרתף בידור ואירוח או הסבה של המוסך לרכב - לחדר גברים טיפוסי. 


חדר זה מתאים לקבל סגנון עיצובי כשל באר, ועם הצבעים, החומרים והתאורה הנכונה – יכול ממש להיות מקום בילוי בין כתלי הבית. אבל בארץ שלנו, בה קיימת מגבלת מקום למגורים ורוב רובינו מצטופפים במטרים רבועים מוגבלים מאוד – נוכל לאמץ פינה בבית, על מנת ליצור את הבאר הנחשק. פינה אחת בחדר האוכל, בסלון או במטבח יכולה להיות מעוצבת בצמצום כבאר ולהיות מולטי פונקציונאלית. 

לדוגמא: ניתן להתקין מספר מדפי זכוכית על קיר נבחר בפינת האוכל, אותו קיר יצבע בצבע לוח גיר, ניתן לבנות ממדף פשוט דלפק ולחבר לו רגליים ולהציב בצידיו כסאות עץ גבוהים. פינה זו תשמש את הגבר שחוזר מהעבודה לאיזה דרינק קטן ומרגיע, כשאחר הצהריים יוכלו הילדים להכין עליה את שעורי הבית, כאשר לוח גיר יסייע להם לרשימת המטלות, לפתרון תרגיל או לציור חופשי. 

goldmanbarone
צור קשר: