עסקים משתמשים בנקודות מכירה

המעבר של רשתות מבוססות לעסקים מסורתיים מהווה אתגר ייחודי בסביבת העבודה בעולם הרשתות המסחריות של היום. התקורה הגבוהה, בשילוב עם עיכובי התאמת העסק לטכנולוגיה ולקידמה, מעכבים את הפוטנציל לרווחים משמעותיים, ומניות העסק יורדות בהתאם, ומתבטאות בדרך כלל בתוצאות ירידה משמעותית בביצועים, כאשר ההשוואה מתרחשת בעיקר בתחום שבין קישור הקמת הטכנולוגיה והחלפת שיטות העבודה הקיימות.

מוצרים המוצבים בנקודות מכירה ברשתות עסקיות מיועדים ללכידת תשומת לב הלקוח הפוטנציאלי במהירות גבוהה. עסקים המשתמשים במיתוג מכירתי הם בנקים, ובתי עסק מקוונים. בעשרות השנים האחרונות מבססים עסקים את מרבית פעילותם על פרסומים באינטרנט, והיום, המוצרים החדשים ביותר נטולי בעיות חסכוניות ככל האפשר. המוצרים של היום מיוצרים בשילוב חומרים וטכניקות ייצור מתקדמות על מנת לבצע את המעבר משיטות ייצור ישנות ולספק שילוב ייחודי של תמיכה בייצור חדש מורשה בהתבסס על שיטות עבודה מוכחות אחרות, כדי לשפר את הביצועים ברשתות ארציות, אלחוטיות וטלוויזיה בלוויין, או באמצעות הרשתות החברתיות. מערכות אבחון מוצר הן חלק חיוני מפתרונות מיתוג עסקי וכערך ראשון במעלה המותג חייב להקפיד על בטיחות על מנת למשוך תשומת לב של ספקים ולקוחות מרחבי העולם לטווח הארוך.

עיצוב עסקי

מתקני תצוגה בעסקים

מתקני תצוגה יעילים ומוצלחים,  הם כאלה המתכתבים עם – או קורצים לתחום המוצר אשר הם מציגים. אסביר למה אני מתכוונת.

שייט אולימפי זוכה מדליות מציג את כל הגביעים, הפרסים והתעודות שלו בתוך מעמד תצוגה מלבני מוארך, שבו חלונות עגולים. אם לא ניחשתם- אז העיצוב הזה שמזכיר מעט אונייה, מתכתב עם נושא הים, שזו אהבתו הגדולה של השייט האולימפי שלנו, ועדיין מצליח באופן מרומז, מינימליסטי ולא בוטה, ליצור שפה אסתטית מתאימה. אם היה השייט בונה אונייה שלמה, עם חלונות וקומות וגלגלים סביב- הינו אומרים שזהו גימיק מצועצע,שגולש אפילו לתחום הקיטש. אבל השימוש בעולם מושגים נושאי הוא זה שמקנה לאופיים של מתקני תצוגה את הייחודיות.

דוגמאות נוספות הן – תצוגת בקבוקי וודקה בתוך מבנים שקופים ומרובעים עשויים פרספקס, דמויי קוביות קרח (וודקה אינה קופאת לעולם, הידעתם?). תצוגת אוסף מכוניות מרוץ מפח- על מדף שקוף, שבמקום להיות ישר ומלבני כמו כל מדף- הוא עוצב ככביש מפותל. מעמד תצוגה לאולרים וסכינים מקצועיים המעוצב עם טאפט רקע של ימי הביניים והמרמז על קרבות סייף חרבות

goldmanbarone
צור קשר: